Kısmet ve Şirinlik Duaları Nasıl Yapılır?

Her evlat annesine ve babasına karşı, büyüklerine ve arkadaşlarına karşı duygulu olmalı, hisli ve düşünceli olarak bu insanlara yaklaşmalıdır. Benzer şekilde her insan bu tarz yaklaşımlar ile değer kazanır. Dünyanın her yerinde bu iş böyledir ve insanlar söz konusu değerler ile insandırlar. Ancak geçen zaman içinde pek çok kültür erozyona uğrayıp çeşitli yozlaşmalar yaşandığı için incelik ve naiflik de yavaş yavaş ortadan kaybolmuştur. Fakat umutsuzluk için erkendir ve bu sıkıntıların da çözümü vardır. Özellikle toplum içindeki bağlılık, birlik ve düzgünlük insanları birbirine kaynaştırırken, aynı zamanda büyüler gibi olağanüstü uygulamalardan faydalanmak da esastır. Çünkü büyüler insanların başaramadığını yapar. Düşünceli olma büyüsü de tüm bu türlerin içindeki en duygulu ve en kibar sonuçları elde etmeye dayalı bir uygulama olarak bilinir.
Pek çok büyü tipi kendine has amaçlar ile yapılır. İnsanlar hedefledikleri bir takım durumları bu tarz büyüler ile kontrol altına alırlar. Düşünceli olma büyüsü de insanların birbirlerine karşı daha ince, daha hoşgörülü ve daha saygılı şekilde hareket etmelerini sağlamaktadır. Günümüzde pek çok kimse düşünceli olma büyüsünü yaptırabilir. Medyumlar hedef kişilerin özel bir eşyası ile işe başlarlar ve bu esnada onlarca dua okunur. İşinin ehli olan medyumlar tarafından yapılan düşünceli olma büyüsü ile genç yaşlı herkes anında etki altına alınacaktır.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

One thought on “Kısmet ve Şirinlik Duaları Nasıl Yapılır?

  1. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: hoca@ask-duasi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir