Bağlama Büyüleri

Aşk Bağlama Büyüsü Yapılışı

İstenilen bir kimsenin size aşık olup bağlanması yönünde yapılan güçlü telkinli işlemlerdir. Kendinize aşık ederek birini sevdirmeniz yönünde yapılan etkin tılsım çalışmalardır. Büyü yöntemleri dışında rahmani olarak yapılan etkili dualar ile güçlendirilmiş çalışmalar da bulunmaktadır. Gerek kendiniz gerekse destek alınarak çok çeşitli uygulamalar yapmanız muhtemeldir. Bu şekikde hazırlanan özel itinalı uygulamalar yüksek oranlarda olumlu sonuçta vermiştir. İnsan oğlu başına iyi şeyler olduğu kadar kötü olumsuz şeylerde gelebilmektedir. Bunların olduğu durumda konuyu istediğiniz yöne çekebilmek için yarımdı alırız veya bize yardım edebilecek ilim irfan sahibi kimseler ararız. Aşk ve Muhabbet için; Bu ayeti kerimeyi yazıp kağıdı ateş kenarına gömün, sevdiğin aşk ateşiyle yanıp tutuşsun. Aşk ve muhabbet yönünde çok etkili denenmiştir.
Huvallahüllezi la ilahe illa hüvel azizül hakim.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve diğer konularla ilgili sorunlarınızı 0 553 371 89 94 numaralı telefondan arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

İlgili Makaleler

8 Yorum

  1. Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

  2. Benim Abim bir kıza asik oldu nisan yaptılar ve ardından bozuldu kaçırcam falan demeye başladı. Annemle ikimiz çok korktuk evimizin tek erkeği babasız buyudum ben abim babalık etti onu çok seviyoruz başına bişey gelmesinden korktuk ama üzülmesinide istemıyorduk sevdiği kadına ulaşması için çok etkili bir tılsım yaptırdık harmura tılsımı yapıldıktan bir ay sonra nişanlısı kapıda belirdi zil çaldı kapıyı açtım gözlerime inanamadım şaka gibiydi kız çıktı geldi sonuçta ikiside birbirini seviyordu ancak ayrılırken içimden dedim ki bunlar bu olaylardan sonra kesinlikle birleşmez. Demekki büyük konuşmak iyi değilmiş…

  3. Kızıma 17 yaşında birisi musallat olmuş. Kızım daha 21 yaşında çocuk okula bile gitmiyor bir şekilde kandırmış kızımı ayırmak için neler yaptım neler ama başarılı olamadım. kızımın sevgilisinden ayrılması için medyum burak vefk yaptı sağolsun kurtulduk allahıma şükürler olsun.

  4. Bana da askıntı olan birisi var adam peşimi bırakmıyor bi yandan hoşuma da gidiyor benimle ilgilenmesi ama abi uzak dursun ya benim daha önemli işlerim var şimdi aşk hayatına zaman ayıracak zamanım yok. Ben de soğutma vefki yaptırdım inşallah işe yarar.

  5. arkadaşlar acil burak hocanın telefonunu verir misiniz çok zor durumdayım sevgilim tarafından terk edildim. Çare bulmam gerekiyor. zor zamanlar geçiriyorum. lütfen birisi paylaşsın.

  6. Bugün kendimi gökyüzünde uçan kuşlar gibi hissediyorum. O kadar mutluyum ki anlatamam bundan 1 ay önce Medyum Burak hocama aşk tılsımı yaptırmıştım hayatımın prensini buldum. Aşk arayanlara tavsiyem Burak Hocaaaaa

    1. Sevincinizin darısı inşallah bizim başımıza olur. Sizin yorumunuz sayesinde bende aşk tılsımı yaptırdım burak hocaya inşallah sizin kadar bende sevinirim.

  7. Sevdiğim bir kız vardı. Ama gönlü hala eski sevgilisindeydi. Benimle birlikteydi ama bazen eski sevgilisinin adını bile bana seslenirken ağzından kaçırıyordu. Psikolojim bozulmuştu elimden de bir şey gelmiyordu. Kız arkadaşım için eski sevgilisini tamamen unutsun diye hocamıza vefk yaptırdım. Şimdi bu günlerde hiç öyle şeyler duymuyorum. Kız arkadaşım da benimle daha çok ilgilenmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Whatsapp aç
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?