Kolay Aşk Büyüsü Duası

Aranızda olan ilişkinin arkadaşlıktan öte gitmeyeceğini düşündüğünüz, hoşlandığınız ve çok beğendiğiniz kimseleri kendinize aşık etmek için yapılır. İsteğiniz doğrultusunda çalışma bazı bilgiler sayesinde kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Birde duaları ile aşık etmek için kerimelerden olan esmasını okuma ile niyet edebilirsiniz. Dua şudur:
“Allâhümme innî eûzü bike min min şerri sem’î ve min şerri basarî ve min şerri lisânî ve min şerri kalbî ve min şerri meniyyî”.

Genel olarak bakıldığında büyü tarihi oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Doğa üstü varlıkların yardımıyla ya da doğada yer alan gizli güçlere hükmederek yardım alınması hususudur. Çok çeşitli olarak büyüler günümüzde halen yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca kıyafet, bir takım bilgiler veya fotoğraf ile hazırlanan büyü çeşitleri bulmak mümkün. Büyü ve büyücülüğün tarihi, insanlık tarihini kadar eskidir ve keldaniler zamanına kadar uzanır. Babilde yani bugünkü Irakta yaşayan keldaniler, astronomi ve astrolojide çok ileri gitmişlerdi. Keldanilerde, büyü, her yere dağılmış olan perilerin tabiat olaylarını meydana getirdikleri inancına dayanıyordu. Ak yani beyaz saflık anlamını taşıyan bu büyü adından anlaşılacağı gibi temizliği simgeler ve bu büyü çeşidi sadece iyilik için yapılan bir büyü çeşididir. Örnek verecek olursak; Aşk büyüsü, Bağlama büyüsü veya Kısmet açıklığı için yapılan çalışmalar bunlara uygundur.

kismetacmabuyusunasilyapilir

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir