Gelecek zararlara karşı okunacak dua

Bir insan daima Allah’a sığınmalıdır. Bu duayı sabah akşam okuyan kimse allah’ın izni ile hiçbir zarar görmeyecektir. İçten gelip inanarak okuduğunuzda melekler tarafından korunacaksınızdır.

 

” Bismillâhillezî lâ yedurru maasmihi Sey`ün fil`ardi velâ fissemâi ve
Hüvessemi`ul Aliym. ”

MANASI:
Yüce Allah`in ismiyle hareket ederim. O yüce Allah ki, O`nun mübârek ismiyle hareket edildigi (O`nun ismi söylendigi) vakit, yerde ve gökte hiçbir sey okuyana zarar veremez. O yüce Allah, her seyi en iyi isiten ve en mükemmel bir sekilde bilendir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

3 thoughts on “Gelecek zararlara karşı okunacak dua

  1. Selam yahu şu evli erkeklere sarkan kadınlardan Allah bizi korusun benim de aynı sorunum vardı celb yaptırdım hala taşıyorum ama eşim değişti çok şükür sizde yaptırın burak hocaya benim güvenim sonsuz çok etkili medyumdur 2008 den beri insanlara yarıdm ediyor çok iyi bu süper etkileri var celbin tavsiye ediyorum. Mail:( hoca@ask-duasi.com)

  2. Medyum burak bey hocaya şükranlarımı sunarım eşimle aramızdakiş ciddi nedenler yüzünden ayrılmak istiyordum ama boşnamaya ikna edemedim ne yaptımsa olmamıştı burak hocam bana celp diye bişi yaptı biraz bende geç oldu ama neticeye bakmak lazım dileğim oldu önce soğudu benden ve bugün ayrıldk hocama sonsuz teşekkürler:)

  3. Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir