SEVGİ MUHABBET DUALARI

Sevgili Bulma Duası

Sevgili Bulma Duası

Kimi yaşlı kadınlar genç görünmek, boyuna erkekle ilişkilerini sürdürmek için türlü yollara başvururlar. Daha çok yeni ergenleşen gençlerle düşüp kalkan bu tür kadınların bütün başarılarını cincilere, okuyup üflemelere, muskalara, büyülere borçlu olduklarını söylenir. Bunların kullandıkları muskalar, genellikle, güzellik, gençlik muskalarıdır. Halk arasında erkek canlı denen bu kadınlar yörenin cincileriyle, hocalarıyla yakın ilişkiler kurarlar, bu konuda gerçekten de başarılı olurlar. Bu tür işlerle ilgili değişik özellikte muskalar vardır. Bu muskaları, çokluk, cinciler, gizlice yaparlar.

Üzerine doksan dokuz bismillah ile yedi mim üç sin yazılı bir muska yedi kat muşambaya sarılır, yedi ince mavi boncukla yedi düğüm vurulacak biçimce dikilir. Bir Cuma gecesi, yatsı ezanından sonra, namaz kılınmadan, muska kadının boynuna cinci eliyle asılır. Cinci, bu arada, Kurandan istediği bir sureyi okur, kadının yüzüne, göğsüne üfler, sonra gençliğin korunması için cinleri çağırır. Kadın, cinlerin çağırılışında bulunmaz. Cinci şu ayetleri Arapça olarak okur.

Ey insan ve cin, döneceğiz size yakında. Hangisini yalanlayabilirsiniz Tanrınızın nimetlerinden daha* ey cin ve insan topluluğu, göklerle yeryüzü sınırlarını gücünüz yeterse aşın bakalım, gücünüz olmadıkça aşamazsınız! (Er-Rahman, 31-33).

Cinci, bu ayetleri okuduktan sonra, kadına döner, başına birkaç damla iksir damlatır. Bu iksir cincinin okuyup üflediği, dualarla güçlendirildiği yeşilimsi bir sıvıdır. Kadın bu işlemden sonra, doğru evine gider, üç rekat namaz kılar, sonra evinin çevresinde bir iş yapıyormuş gibi, üç kez dolaşır. Kadın, o muskayı üzerinde taşıdığı sürece, erkeklere genç, alımlı görünür.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba burak hocayla yaklaşık 5 yıldır tanışıklığım var gerçekten işini düzgün yapan üstadlardandır benim için. Havas konusunda tek geçerim gerçekten ilim irfan sahibi birisidir. Bana teyzemin gelinine halamın oğluna ve çevremde yakın bildiğim bir çok insana yardımcı oldu ve başarısı kesinlikle tartışılmaz. Ben çok sıkıntılar çektim zamanında başıma bir çok kötü olaylar geldi. İşlerim kötüleşti kazancım düştü daha sayılacak bir çok şey var anlatmaya kalksam roman olur. Demem o ki lafı fazla uzatmadan burak hocam bana vefk tılsımı hazırladı ve sıkıntım çok kısa sürede bitti iş böyle olunca bende güvenerek tüm çevreme akrabalarıma bile önerdim yönlendirdim. Allah eline koluna zeval vermesin. Telf: 05533718994

  2. Ben yeni evli sayılırm benimde benzer sorunlarım olmaya başlıyor bi yerden sonra aşk bitiyo o cicim ayları olmuyor monotonlaşıyor sanki köprüyü geçene kadar evleniyolar sonra birden değişiyolar. yaklaşık bi kaç aydır arayış içindeydim. bir arkadaşımın arkadaşı burak hocaya muska yaptırmış ismi celp ti sanırım. bizim bu arkadaş daha önce çok sahtekar adına hoca diyenlere para kaptırdı yazık neyse ben burak hocayı aradım konuştum derdimi anlattım Allah ondan bin defa razı olsun çok doğru dürüst bir insan bana da celp yaptı biraz sabredicem katlanıp bekliycem ama sorunsuz bir şekilde olcağını inanıyorum celp taşımaya başladıktan sonra bile farklılık hissettim hoca@ask-duasi.com

  3. Selam ben burak beyi arkadaşım samet sayesinde tanıdım. Uzun yıllardır bu sektörde çalışmalarını sürdürmüş. Kendisi bir çok havas konusunda artık uzman olmuş ve vergi levhası olması devlet izinli çalıştığı anlamına geliyor. Yaptığı çalışmaların etkili olduğunu anlıyor insan zaten benimde hemen 14 günde olmaya başlamıştı kullanma tarifini kargo bana geldikten sonra verdi uymam gereken kuralları anlattı çok iyi hoca başarılı hoca tavsiye ediyorum burak beyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
Whatsapp aç
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?
Merhaba Nasıl Yardımcı olabilirim?