Çok Etkili Evlenme Büyüsü Duası

Kısmet bağlılığını ortadan kaldırmak sorunları çözüme ulaştırmak için yapılacak çok etkili uygulamalar bulunur. Evlilik isteğinin gerçekleşmesi için bu yolda bir çok uğraşıda bulunmuş ancak sonuç alamamış kimselerin denenmiş tertip ve uygulamarı yapması gerekebilir. Hayatta herşey biz insanlar içindir. Başımıza ummadığımız anda sorun ve olumsuzluklar gelebilmektedir. Çözümü için bu konularda uzmanlaşmış medyum ve hocalara danışılabilir veya kendiniz yapabileceğiniz bazı okumalar ve salih niyetler sizi başarıya ulaştırabilmektedir. Bu azimet … kere okunara denenmiş uygulamalar arasında bulunmaktadır:
Bismillahirrahmanirrahim
Ve iza karatel kur’ane cealna beyneke ve beynellezine la yu’minune bil ahreti hicaben mestura ve cealna ala kulubihim ekinneten en yefkahuhu ve fiy ezanihim vekra ve iza zekerte rabbeke fil kuran vahdehu velev ala edbarihim nufura fein tevellev fekul hasbiyallahu la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim.

erkekarkadasimibaglamabuyusu

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Evlilik Evlenme Büyüsü Duası

Filmlerde ya da çeşitli belgesellerde bir takım uygulamalardan bahsedilir. Özellikle büyü ve medyum konulu yapımlarda çok eski tarihlerden bu günlere kadar olan farklı ve değişik uygulamalar öne çıkartılır. Bu noktada en iyi ve en kötü teknikler de elbette ki belirtilir. Ancak büyüler dünyasında neredeyse her büyünün çok etkili ve net sonuçlar doğurması bir takım uygulamaları da ilginç bir hale getirmiştir. Sevgi büyüsü, aşk büyüsü, evlilik büyüsü, cinsellik büyüsü, sadakat büyüsü, arkadaşlık büyüsü gibi iyi niyet temelli büyülerin yapıldığı gibi, çok eski çağlardan beri bilinen kötülük büyüsü, bela büyüsü, nefret büyüsü, ölüm büyüsü ve sabun büyüsü gibi kötü niyet temelli büyüler de yapılmıştır. Özellikle sabun büyüsü bu anlamda ünü çok yayın olan bir uygulama olarak kendini belli eder. Çünkü sabun büyüleri insanı yavaş yavaş öldürür. Bundan dolayı da yapılması tercih edilmez.
Çok farklı ve değişik büyü türleri arasında öne çıkan sabun büyüsü, ölüm büyüsü gibi en kötü ve en keskin sonuç olan ölümü doğurur. Büyünün yapılması sırasında sabun kullanıldığı için büyü ismi de bu şekilde anılmaktadır. Söz konusu büyünün uygulanışı sırasında medyumun ettiği dualar, kullandığı niyet sözleri ve çok daha fazlası öne çıkarken, sabun eridikçe hedef kişinin hayatı da eriyecek ve bitecektir. İşte bu noktada büyünün keskin sonucu kendini belli eder.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Sevdiğim Kişiyle Evlenmek için Yapılan Büyü Duası

İnsanlar evlenip yuva kurarak kendilerine ait güzel bir yaşam sürmek isterler. Sevgililer bu amaç doğrultusunda harekete geçerlerken aynı zamanda evlilik kararının alınması da önemli bir süreçtir. kimi zaman insanlar bazı noktalarda tıkanırlar ve sağlam kararlılıkla ilerleme sıkıntısı çekebilirler. Bunun nedeni ise çok çeşitli olabilir. Ancak temel olan durum ise bir şekilde o zorluğun aşılması gerekliliğidir. Sevenlerin kavuşması ve sorunsuz bir evlilik yaşamaları için çok uzun yıllardır yapılan evlilik büyüsü gündeme gelmektedir. Pek çok büyü türü arasında kendini gösteren evlilik büyüsü farklı açılardan da fayda sağlar. Erkeklerin de, kadınların da rahatlıkla yaptırabileceği bu büyü için ön şart yoktur. Üçüncü kişiler bile medyumlara başvurarak evlilik büyülerini yaptırabilir ve sevdiklerinin sorunsuz şekilde evlenmelerini sağlayabilirler. Bunun için ise sadece istemek ve arzulamak gerekecektir.
Evlilik büyüsü temel olarak medyumların yaptığı ve uzmanlık gerektiren bir konudur. Metalar yardımı ile, kişilerin de kullandıkları eşyalardan güç alınarak yapılan büyü türleri arasında bulunan evlilik büyüsü aynı zamanda en naif ve en iyi niyetli uygulamalardan biri olarak kendisini göstermektedir. Bundan dolayı da tarih boyunca uygulamaları yapılmıştır ve insanlardaki intiba da memnuniyet vericidir. Pek çok sebep de düşünüldüğünde sıkıntısız bir birliktelik süreci ve güzel bir evlilik serüveni açısından evlilik büyüsü olmazsa olmazlar arasındadır. Dileyen herkes bu doğrultuda adım atabilir.

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]

Evlenme Duası Yapan Dürüst Hoca

Kilitli olan nasip ve kısmetin açılarak evlilik hacetinizin görülmesi için, aşağıdaki tertip yazılıp taşınır. Bu yöndeki amaçla yazılıp yastık altına konulduktan sonra ayeti kerimeler de … kere tilavet olunursa kısa zamanda maksada erişilir.
Ve indehu mefatihul ğaybi la ya’lemüha illa hû ve ya’lemü mâ teskutu min verakatin illâ ya’lemüha ve la habbetin fi zulümâtil

[Digg] [diigo] [Facebook] [Google] [Twitter]